PEFRON Projekt „KOLOROWA AKADEMIA” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Fundacja na Rzecz Osób Potrzebujących „ZAPAŁKA” zaprasza Dzieci niepełnosprawne oraz Rodziców do wzięcia udziału w projekcie
„KOLOROWA AKADEMIA młodzieży niepełnosprawnej z terenu powiatu wadowickiego”

Projekt realizowany jest ze środków PFRON.

W ramach zadania oferujemy:
- Indywidualna terapia pedagogiczna – dla 6 dzieci;
- Grupowe zajęcia z Arteterapii – dla 6 dzieci;
- Rehabilitacja– dla 4 dzieci;

Główne kryteria rekrutacyjne, które należy spełnić, aby zakwalifikować się do udziału w projekcie:
· Miejsce zamieszkania: Powiat wadowicki;
· Wiek: od 0 do 18 lat;
· Wypełnienie i złożenie dokumentów do biura Fundacji: Formularz zgłoszeniowy oraz kwestionariusz specjalistyczny - badający potrzeby, problemy dzieci i poziom rozwoju intelektualnego i fizycznego dziecka.
· Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności dziecka;

Zajęcia będą trwać 5 miesięcy: od czerwca do października 2013
Zajęcia są BEZPŁATNE i odbywać się będą w sali wynajmowanej w Wadowicach, na ul. Legionów 20.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, prosimy o kontakt
z koordynatorem projektu p. Barbarą Słaboń, Tel. 518555686,
e-mail fundacja.zapalka@gmail.com barbara.tatar@o2.pl